„Córka aborcjonistki”

Elisabeth Hyde


Tuż przed Świętami Frank znajduje ciało żony Diary w przydomowym basenie. Śledczy Huck i Erni sądzą początkowo, że śmierć lekarki specjalizującej się w przerywaniu ciąży, to wypadek. Jednak przeczą temu: siniak na głowie i liczne zadrapania. W trakcie śledztwa wyłania się kulawy obraz rodziny zamordowanej. Jej małżeństwo chyliło się ku upadkowi, małżonkowie stracili ze sobą kontakt i chęć porozumienia, a ich córka Megan odseparowała się psychicznie. Wyzwolona, nowoczesna matka i trochę zdominowany ojciec, nie byli dla dziewczyny mocnym punktem odniesienia w okresie dorastania. Stąd być może ta obcość i oddalenie.
Frank jest głównym podejrzanym. Jednak on nie tłumaczy się z niczego, bo swoimi zeznaniami nie chce pogrążyć córki, której nagie zdjęcia umieszczone w internecie, stały się zalążkiem kłótni rodziców w dniu morderstwa. 
W opowieści przewija się postać byłego chłopaka Megan, nie mogącego pogodzić się z ich rozstaniem. Jest też Carolyn – partnerka detektywa Hucka. A między Megan i Huckiem iskrzy..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *