reportaż TV

Regeneracja pochwy , modelowanie warg sromowych, odtwarzanie błony dziewiczej…
Program na jedynce troszkę mnie zaskoczył.

Niby wiem co w trawie piszczy, ale o takich możliwościach nie słyszałam.
Pewnie nigdy się nad tym nie zastanawiałam nie mając problemów z tą częścią mojego ciała…orgazm znam, partner nie narzeka, spodnie nie drażnią, mocz trzymam…

Kobiety poddają się zabiegowi z różnych powodów. Przeważająca cześć robi to jednak mając na uwadze względy estetyczne. Chcą wyglądać jak dziewczyny z playboya. W tym miejscu.
Niektóre w rozmowach z dziennikarzem tłumaczyły, że pragną odczuwać większą rozkosz, tarcie penisa, że chcą być po prostu zadowolone ze swojej kobiecości i czerpać z niej jak najwięcej.

Nie potępiam. Wręcz przeciwnie. Tyle się mówi o penisach. Przedłużaniu, pogrubianu…niech i kobiety mają możliwość poprawienia natury.

Lekarz – chirurgo plastyko ginekologo psycholog :)- czarnoskóry….przyglądałam się jego dłoniom…wydawały się takie delikatne, jakby wytoczone z gładkiej masy…ale chyba jego kochanką nie mogłąbym być…wpadłabym w kompleksy :)…gdyby zaczął w trakcie zbliżania się do mojej…hmm….pussy? :)komentować – kochanie, moglibyśmy po lunchu poprawić twoje wargi …ojojoj …i pochwa zbyt rozlazła…..koszmar ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *